Logo

Sediste Aprilia SR 50

Број на оглас: 3589542 | Објавен на: 10.08.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Вид на оглас: Се продава


Zadno sediste za Aprilia Sr 50.
Sedisteto e izvadeno od motor. Zacuvano maksimalno.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач