Logo

Ford Focus 1.6 tdci 2007god

Број на оглас: 3589569 | Објавен на: 01.06.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €

3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 1.6 tdci 2007 god.
Vo odlicna sostojba,
Tel. 075/271/666

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач