Logo

PLUG POSEBEN ZA RAZNI NAMENI

Број на оглас: 3589582 | Објавен на: 01.12.2020, 07:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PLUG ZA LOZJE I ZA DRUGI POSEBNI NAMERI MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA KONTAKT NA 071-491-070 SPASO

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 sara

Потврден огласувач