Logo

Mitsubishi Carisma

Број на оглас: 3589621 | Објавен на: 02.06.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Carisma

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.499 €

1.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo ispravna sostojba Mitsubishi carsma 1.6. ,6litri na 1ookm,aluminiumski bandazi,Klima, o75 978 13o

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Simon

Потврден огласувач