Logo

8 KOLI za DELOVI

Број на оглас: 3589670 | Објавен на: 24.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat 8 koli za DELOVI vo Germania
NE SE prodavat poedinecno

1. Golf 5 1.9 TDI 66 kW - BRU - 121,171 km
2. Golf Plus 1.9 TDI 77kW - BLS - 145,544 km
3. Golf 4 1.9 TDI 85 kW - AJM - 136,956 km
4. Golf Variant 1.9 TDI 74 kW - AXR - 233,945 km
5. Polo 1.9 TDI 74 kW - AXR - 165,193 km
6. Touran 1.9 TDI 77kW - BLS - 285,785 km
7. Sharan 4x4 1.9 TDI 85 kW - AUY - 189,417 km

Za poveke info i sliki/video kontakt na VIBER +41782274969

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Meti

Потврден огласувач