Logo

Telefon Huawei Y6 2018

Број на оглас: 3589735 | Објавен на: 01.07.2020, 00:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Y6 2018

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava Huawei Y6 2018 ispraven vo odlicna sostojba.

077677671

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач