Logo

Mercedes c220 CDI

Број на оглас: 3589757 | Објавен на: 14.05.2020, 01:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Mercedeso e elegance, neudiran,servisiran pred 2000km, smeneno: maslo i site filtri, 4novi gumi m+s.
Oprema: shiber, greaci na sedista, avtomatski podesuvanje na retrevizor,sedishta...

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Jovce

Потврден огласувач