Logo

Prskalica

Број на оглас: 3590001 | Објавен на: 05.07.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prskalica za zito tutun...moze da SE prenamene I za lozje I ovostarnik...inf.070-891-894.....070-891-894

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 bosko

Потврден огласувач