Logo

Paleti boks

Број на оглас: 3590086 | Објавен на: 07.08.2020, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 100 boks paleti
I viluskar za na traktor

Na tel 078450868
Goce 078450868
078450868

 dimce

Потврден огласувач