Logo

Toyota corolla verso 2.0 d4d 2001/2002, delovi

Број на оглас: 3590107 | Објавен на: 14.05.2020, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava toyota corolla verso 2.0 d4d cela ili na delovi, motorot ne e osteten raboti si funkcionira, airbezi ne se pusteni enterierot e kompleten ostetena e samo shasiski(fizicki).

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Anonymous

Потврден огласувач