Logo

Се продава HONDA CIVIC 1.8 V-TEC

Број на оглас: 3590157 | Објавен на: 24.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава HONDA CIVIC 1.8 V-TEC увезена од Швајцарија, од салон замена старо за ново. Со сервисна книшка, сончев кров, фабричка навигација, Фул опрема, со точни километри 136.000км. За подетални информации јавете се на 076 483087, Петар

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач