Logo

Се продава HONDA CIVIC 2.2 CDTI

Број на оглас: 3590165 | Објавен на: 29.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава HONDA CIVIC 2.2 CDTI увезена од Швајцарија, од салон замена старо за ново. Со сервисна книшка, со точни километри 139.300км. За подетални информации јавете се на 076 483087, Петар

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач