Logo

GUMI ZA LADA NIVA KAMA RUSKI

Број на оглас: 3590208 | Објавен на: 17.09.2020, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 175

Висина: 80

Дијаметар: 16

Цена: 3.100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi za lada niva KAMA
175 80 16. 3100 DEN
ISPORAKA PO KARGO VO SEKOJ GRAD
078 361 650

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач