Logo

Hard Disk 320gb za laptop (Seagate)

Број на оглас: 3590334 | Објавен на: 25.05.2020, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Hard diskot e vo perfektna sostojba.
Bez oshteteni sektori, spremen za upotreba.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач