Logo

AUDI A3 2.0TDI 140KS 2004G SPORTBACK ( golf.opel.passat.seat

Број на оглас: 3590354 | Објавен на: 27.05.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KOLATA E UVEZENA OD BELGIJA I E VO BESPREKORNA SOSTOJBA.

MOZE ZAMENA ZA VOZILO DI 105KS ZA POCETNIK VOZAC.

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач