Logo

Citroen c4 1.6 HDI Menjac komplet ispraven top cena

Број на оглас: 3590419 | Објавен на: 11.07.2020, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam menjac za Citroen C4 1.6 HDI ispraven za ekstra cena...

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач