Logo

Stalazi ( butik za obuvki / patiki )

Број на оглас: 3590525 | Објавен на: 23.05.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Бутици и регистри

Вид на оглас: Се продава


2 x tamburetki
2 x ogledala
2 x rostfrei za ogledala
4 x rostfrei stalaza za patiki
+ drzaci za patiki

Cena po dogovor

 Kiki

Потврден огласувач