Logo

Takachi tk-30

Број на оглас: 3590551 | Објавен на: 29.05.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Se prodava profesionalna kaciga za motor Takachi tk-30 kako nova mnogu malku nosena

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач