Logo

Mercedes w211 220cdi 150hp

Број на оглас: 3590597 | Објавен на: 28.05.2020, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se si funkcionira.pali vozi

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач