Logo

Itno se prodavaa Xiaomi Redmi 6A

Број на оглас: 3590599 | Објавен на: 23.05.2020, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Redmi 6A

Боја: Black

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.500 МКД

2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo super sostojba, samo malce mu e skrseno stakaloto no bez nikakvi problem pri rabota.
Itnooo
CENATA E FIKSNA: 1500 DEN
075 978 717

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач