Logo

MAZDA 6

Број на оглас: 3590604 | Објавен на: 28.05.2020, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra 160 000km
Registrirana do maj 2021

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач