Logo

Deovi Ford Escort

Број на оглас: 3590630 | Објавен на: 23.05.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1995

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za ford eskort 1.8td imam se za poveke inf 078 273 866

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач