Logo

Opel Meriva 1.7CDTI 74 KW

Број на оглас: 3590688 | Објавен на: 27.05.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7 CDTI 2006’ Facelift

Kon:📱070424044
📍reg do 17.01.2021
📍Meriva Facelift
📍1.7 CDTI 2006’
📍101 KS
📍Klima
📍Fabricko Radio (mp3)
📍Komandi na volan
📍El na predni stakla
📍El na retrovizori
📍Maglenki
📍280.000 KM so Servisna Kniska
📍Zamaec set super sostojba

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Auto Beci

Потврден огласувач