Logo

prsteni za centar na alum. bandasi

Број на оглас: 3590698 | Објавен на: 01.07.2020, 00:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 17

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Останато

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prsteni za centar na bandasi, mislam deka se fordovski
nadvoresno 72
vnatresno 53.4
20evra

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач