Logo

Boya PY-PVM1000 microphon

Број на оглас: 3590824 | Објавен на: 15.05.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 41 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 100 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Boya microfon odgovara na site kameri i aparati.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 adrian

Потврден огласувач