Logo

Michelin Primacy 3 гуми 2019 4000km

Број на оглас: 3590984 | Објавен на: 06.06.2020, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 17

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат сет од четири, скоро нови, Michelin Primacy 3, со димензија: 205/55 R17. Гумите се нови, возени само 4000км. Цена по договор.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач