Logo

Продавам Leago M5

Број на оглас: 3591005 | Објавен на: 10.08.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Leago M5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам користен телефон 1,5 години, екран цел ( само има проблем со тач). 078988255

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач