Logo

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ВО БИТОЛА

Број на оглас: 3591062 | Објавен на: 15.05.2020, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 330 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Peco Bozinovski 29

Цена: 235.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова луксузна куќа во Битола.
Куќата е со квадратура од 330м2 + 250м2 ДВОРНО МЕСТО.

3 спрата [ секој спрат по 110 м2 ]
* Прв спрат (приземје) Деловен простор од 70м2 .

* Втор спрат дневен простор со кујна,трпезарија,купатило и шпајз.

* Трет спрат [ 4 спални соби,ходник и купатило]

* ПАРНО И СОЛАРНО ГРЕЕЊЕ.

Може да се види во секое време.За повеќе информации јавете се на бројот 075 609 507 Синиша

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Sinisa

Потврден огласувач