Logo

Cagiva Mito 125 cc

Број на оглас: 3591092 | Објавен на: 30.11.2020, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Cagiva

Вид: Спортски

Година: 1993

Модел: CRD

Километри: 15000

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo dobra sos sostojba

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач