Logo

ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ

Број на оглас: 3591127 | Објавен на: 16.09.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 626 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ НА СОПОТСКИ ПАТ СО ПОВРШИНА ОД 626М2 ВО М.В.КАНАБАИР ОДДАЛЕЧЕНО 500М ОД ГРАДОТ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 078-722-362 МАРЈАН

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ч.Л.

Потврден огласувач