1 / 2
Prodavam trkala i metalni trkala za motokultivator
1 €
Цената не е фиксна
15.05.2020 14:36

Аеродром / Скопје

Prodavam trkala i metalni trkala za motokultivator, odgovaraat za IMT506, gorenje muta, Simplicity i drugi.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070344501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам