Logo

Audi a3

Број на оглас: 3591251 | Објавен на: 28.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a3 registrirano do februari 2021 god. servis napraven pred 2000 km vo odlicna sostojba cena po dogovor..
inf: 075-374-850

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач