Logo

Pezo CC Klimtronik ful oprema so koza

Број на оглас: 3591381 | Објавен на: 28.05.2020, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.050 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba ima napraven servis se si funkcionira na nejze bez nikakva mana staklo
Poveke informacii na tel 077-687-657

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач