Logo

POLO 1.4 DIZEL 2006

Број на оглас: 3591477 | Објавен на: 03.06.2020, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poli 1.4 dizel
So kilma
Site davacki pllateno
Do reg
Kolla e tip top
Bez mana
Pali vozi

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Vullnet

Потврден огласувач