Logo

Se prodava prv kos lucerka (detelina)

Број на оглас: 3591496 | Објавен на: 24.05.2020, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prv kos lucerka balite se balirani so polska baliracka tel za kontakt 075755044 okolina na bitola!!

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач