Logo

CADDY.1.9 TDI 2006god.

Број на оглас: 3591571 | Објавен на: 31.05.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CEDDY 1.9 TDI.
77kw 105 ks.
7 sedista.
Registirana do 3mesec.2021g. so zelena karta.
Napraven golem servis.
Mob za kontakt.
070/489-899.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач