Logo

МЕШАЛИЦА ЗА БЕТОН

Број на оглас: 3591584 | Објавен на: 05.07.2020, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 270 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


МЕШАЛИЦА ЗА БЕТОН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ЛИЛЈАНА - 079281010

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Лилјана

Потврден огласувач