Logo

AUDI A 3 2.0 TDI.6 brzini.FUL OPREMA

Број на оглас: 3591589 | Објавен на: 02.06.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A 3 2.0 TDI.103 kw - 140 ks.6 brzini.2006 g.
S- LINE MODEL SPORTBACK
Plateno konplet se do registracija
Maksimalno zacuvano vozilo
Poseduva servisna kniska.realni km.so naj visoko nivo na oprema.
TEL. 078 411 320

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач