Logo

Се продава градежно земјиште во Нов Дојран

Број на оглас: 3591605 | Објавен на: 27.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште во Нов Дојран веднаш до Основното Училиште '' Кочо Рацин" со површина од 2000 м2, со можност за поделба на 4 плацови. Повеќе инфо на : 078-420-138

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач