Logo

AL.bandasi 5 x 112 16.gumi 205.55 16

Број на оглас: 3591630 | Објавен на: 30.05.2020, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


AL. Bandasi so gumi
5 X 112 / 16 ki.
Gumi 205 55 16 ki.
Za audi.vw golf.vw passat.seat leon.altea.i dr vozila so toj razmer

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач