Logo

Pezo 607 2.2 HDI 98kw

Број на оглас: 3591657 | Објавен на: 15.05.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lice za kontakt Ivan tel:070848133
Se prodava ili menuva pezo 607 so ful oprema, vo dobra sostojba,napraven servis ,nov akomulator,dobri gumi,klima ispravna,registracija izminata.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan Janev

Потврден огласувач