Logo

Med - Мед

Број на оглас: 3591667 | Објавен на: 30.09.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам природен мед, без никакви додатоци, чист мед на големо и мало..
Цена за 1кг 400 ден
Цена за повеќе од 100кг 350 денари

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач