Logo

Се продава нива - градежно земјиште

Број на оглас: 3591713 | Објавен на: 30.05.2020, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 2.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива - градежно земјиште во Демир Хисар во населбата.
1400 метри квадратни.
Повеќе информации на 077578954 Горан

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Рубин

Потврден огласувач