Logo

Gumi 225 60 17 Hankook Letni

Број на оглас: 3591813 | Објавен на: 19.09.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 60

Дијаметар: 17

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 225 60 17 Hankook Letni.. 6mm shara cetiri isti
Cena: 6000 denari
Tel: 071682777
MOZE ZAMENA ZA MOBILEN ILI LAP TOP!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач