Logo

СЕ ПРОДАВА НИВА

Број на оглас: 3591830 | Објавен на: 20.09.2020, 06:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1800 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Со продава нива на одлична локација, во близина на Башино село- ВЕЛЕС. На 300/400 метри 2 бензиски пумпи, погодна за повеќе намени. Цена по договор на лице место.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач