Logo

Prodavam plugovi

Број на оглас: 3591883 | Објавен на: 07.06.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

230 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plugovi niskoklinesti
Tel 070-857-399

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач