Logo

Seat Leon 1.9TDI

Број на оглас: 3591956 | Објавен на: 21.11.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Leon 1.9 105 Ks
Proizveden 2006god
5 brzini
Reg do 15.06.2021 g
Servisiran pred 500 km golem i mal servis (garancija 100 000km )
Zamaec 100% bez zvug
Leonot e bez najmala mana bez 1 denar vlog
Ekstra socuvan
Proverka po vasa zelba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 WV

Потврден огласувач