Logo

Klucevi za kontejnerka - клучеви за контејнерка Scania 113

Број на оглас: 3592106 | Објавен на: 24.05.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


продавам клучеви за контејнери комплет со носачи до шасија .
Имам и маска предна , хауба за Scania - Сканиа 112, 113 i 142
И два калници пластични за погон на влекач DAF XF95, 105 i

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач