Logo

Ssangyong Musso 2.9 dizel mercedes motor

Број на оглас: 3592133 | Објавен на: 22.05.2020, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: MUSSO

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ssangyong Musso 2.9 dizel
Se prodava ili zamenuva za pomal djip
Prednost Pajero, Samuraj, Vitara,
Mercedes motor 2.9 dizel 1998 god
Registriran do Oktomvri
Info 076658065

 goce

Потврден огласувач