Logo

CEA TIG TRONIK 235 aparat zavaruvanje

Број на оглас: 3592177 | Објавен на: 05.08.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


CEA TIG TRONIK 235 aparat za zavaruvanje mnogu malku korosten kompletno ispraven mozi i zamena so doplata za bilo sto dajte ponudi
-tig tronik
-zavaruvanje
-aparat
cena 600e baraj me 077979082 ili viber 079353307

 Валандово

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач